Кабінет Міністрів ухвалить рішення про додаткове фінансове забезпечення і виплат для військовослужбовців Збройних сил України, починаючи з 1 березня поточного року, повідомили в Управлінні преси та інформації Міністерства оборони України.

Відповідні доручення щодо негайної підготовки проектів рішень про допомогу ЗСУ отримали міністр оборони та міністр фінансів.

Проектом відповідного нормативного акта передбачається підвищення окладів за військовим званням у 10 разів.

Крім того, з 1 жовтня 2014 року посадові оклади військових будуть підвищені на 50%, а з 1 січня 2015 року - ще на 30%, передає «УНІАН».

Загалом такі заходи дозволять збільшити розмір грошового забезпечення військовослужбовців Збройних сил України у 2,5 рази.

Крім того, цього місяця керівник уряду доручив виплатити всім військовослужбовцям ЗСУ, які проходять службу на території АР Крим, по додатковому місячному грошовому забезпеченню.

Від імені уряду України Яценюк висловив слова найвищої подяки військовослужбовцям Збройних сил України, які служать в Криму.

«Це люди, які присягнули народові України, і залишаються вірними Присязі, - зазначив прем'єр. - Незважаючи на те, що у нас казна порожня, для героїв України уряд зробить все, щоб вони відчували: Українська держава їх поважає, цінує і піклується про них».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

1133