Петро Симоненко закликає повернутися до Угоди, яку було підписано 21 лютого 2014 року за участі європейських держав - Німеччини, Франції, Польщі та Росії. Таку заяву зробив лідер КПУ Петро Симоненко.
 

Він нагадав, що днями стала публічною телефонна розмова між міністром закордонних справ Естонії Урмасом Паетом і главою дипломатії ЄС Кетрін Ештон, в якій висловлені сумніви щодо того, ким були найняті снайпери, які розстріляли людей в центрі Києва у «кривавий вівторок», повідомляє «ГолосUA».

«У зв'язку з цим закликаю повернутися до Угоди, яку було підписано 21 лютого за участю європейських держав. Тобто, тих держав, які парафували угоду. Це Німеччина, Франція, Польща і Росія», - сказав політик.

Симоненко наголосив, що «в цій Угоді зазначено, що розслідувати всі ці злочини треба за участю європейських структур».

«Так, є припущення, що снайпери були найняті саме так званою опозицією. Очевидно те, що якщо це мало місце, то українська влада не зацікавлена в об'єктивному розслідуванні і зробить все, щоб правду вже ніхто не дізнався», - зазначив він.

Саме тому лідер КПУ наполягає на спільному розслідуванні масових убивств у Києві.

«Необхідно створити слідчу комісію за участю представників європейських держав», - підсумував Симоненко.

Нагадаємо, раніше глава МЗС Естонії Урмас Пает в телефонній розмові з главою дипломатії ЄС Кетрін Ештон висловила припущення, що снайпери, які працювали на Майдані Незалежності під час масових заворушень у Києві, могли бути найняті кимось із керівництва опозиції.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

705