Президент Росії Володимир Путін провів оперативну нараду з членами Ради безпеки РФ, передає РІА «Новости».

У зустрічі взяли участь голова уряду РФ Дмитро Медведєв, спікер верхньої палати парламенту Валентина Матвієнко, голова Держдуми Сергій Наришкін, голова адміністрації Кремля Сергій Іванов, секретар ФСБ Микола Патрушев, глава МВС Володимир Колокольцев, міністр оборони Сергій Шойгу, глава ФСБ Микола Бортніков, директор СЗР Михайло Фрадков, а також постійний член Ради безпеки Борис Гризлов.

За словами Пєскова, на нараді обговорювалася ситуація в Україні, в тому числі з урахуванням ухваленого в четвер Верховною радою Криму рішення звернутися до президента Росії та Федеральних зборів про входження до складу РФ.

Як раніше повідомляв ForUm, парламент АРК ухвалив рішення ввійти до складу РФ і переніс референдум на 16 березня.

Нагадаємо, 1 березня 2014 р. голова Ради міністрів Криму Сергій Аксьонов заявив про перенесення референдуму в Криму на 30 березня.

Раніше ВР Криму проголосувала за проведення 25 травня референдуму «про розширення повноважень Криму. На підтримку цього рішення проголосували 55 із 64 присутніх кримських парламентаріїв.

Раніше, 27 лютого 2014 р. президія Верховної Ради Криму звернулася до жителів республіки, пояснивши необхідність проведення референдуму.

Нагадаємо, 4 березня Окружний адміністративний суд Києва визнав незаконним рішення Верховної Ради Криму про призначення Сергія Аксьонова головою Ради міністрів автономії і проведення референдуму з питання розширення повноважень АР Крим.

Генеральна прокуратура України оголосила поза законом рішення про референдуми в Криму та Донецьку.

В Україні немає законодавчої бази для проведення місцевих референдумів.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

866