Окружним адміністративним судом Севастополя задоволено клопотання прокуратури міста про забезпечення позову та зупинено дію ухваленого з порушенням Конституції та законів України рішення Севастопольської міської ради від 1 березня № 7150 «Про заяву депутатів Севастопольської міської ради щодо політичної ситуації в Україні», повідомили Forum'у у прес-службі Генеральної прокуратури.

Зазначеним рішенням підтримана ініціатива Верховної Ради АР Крим про проведення референдуму, створена робоча група щодо цього питання, а також делеговані всі функції виконавчої влади незаконно створеній координаційній раді з організації Севастопольського управління щодо забезпечення діяльності міста.

Ухвалою суду призупинено дію зазначеного рішення до набуття чинності рішення в адміністративній справі, оскільки захист прав, свобод та інтересів членів громади Севастополя стане неможливим без вжиття таких заходів.

Згідно з ч. 5 ст. 118 Кодексу адміністративного судочинства України виконання рішень суду з питань забезпечення адміністративного позову здійснюється негайно. Розгляд справи по суті призначено на 27 березня.

Нагадаємо, голова Севастопольської міськадміністрації Володимир Яцуба подав у відставку. Севастопольська міська рада створила управління для забезпечення життєдіяльності міста та призначила його керівником народного голову Олексія Чалого.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

677
Туфли осень-зима Everest