Програма уряду, представлена Кабінетом Міністрів, є спільною заявою без конкретних рецептів щодо оздоровлення української економіки. Про це в коментарі кореспонденту Forum'у повідомив експерт з економічної політики Віталій Кулик.

«Програма уряду - це скоріше заява, в якій немає очікуваних економічних показників, конкретних рецептів та індикативних результатів», - сказав Кулик.

Але, за його інформацією, є ряд додаткових супровідних аналітичних документів, що містить чисельні показники. «Ці цифри викликають сумніви щодо їх реалістичності», - вважає експерт.

«Дуже складно оцінити реалістичність пропонованих урядом заходів і те, які очікування у нас можуть бути, адже досі не відомий обсяг іноземної фінансової допомоги, розмір кредитних ресурсів і підсумок загострення українсько-російських відносин. Це є частиною високих політичних ризиків, які об'єктивно позначатимуться на самому уряді та його діях. Чи можна впровадити програму в українські реалії - це питання», - вважає Кулик.

Також він сумнівається в заявлених даних щодо наповнення бюджету. «Звідки будуть братися всі ці кошти? Той менеджерський склад, нові члени Кабміну, викликає сумніви щодо їх здатності реалізувати те, що прописано в програмі», - каже він.

Нагадаємо, 27 лютого Кабінет Міністрів оприлюднив програму своєї діяльності.

Тетяна Григор'єва,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

828