Військові частини Міністерства оборони України на території Криму продовжують блокуватися озброєними людьми в характерній військовій формі зеленого кольору без розпізнавальних знаків. Про це повідомили в регіональному медіацентрі Міністерства оборони України в АРК.

«Станом на ранок 6 березня. Севастополь, штаб командування ВМСУ. Озброєних без розпізнавальних знаків немає, але блокада триває. Представники проросійських сил виконують цю місію. В руках у протестувальників помічені довгі металеві предмети», - наголошується в повідомленні.

Біля 36 бригади берегових військ ВМС України в селі Перевальному Сімферопольського району, очевидно, відбулася заміна озброєних людей, які ввечері 5 березня знялися з місця, але пізно вночі 6 березня повернулися і виставили пости оточення, повідомляє «Укрінформ».

Блокада військових частин у Бахчисараї та Феодосії також триває.

На аеродромі «Бельбек» під Севастополем залишається близько двох десятків автоматників у військовій формі, які несуть службу на українській авіабазі, але в списках ЗС України не значаться.

Крім того, за повідомленнями військових, біля берегів Криму затопили корабель Чорноморського флоту РФ «Очаків».

«На вході в південну військово-морську базу українського флоту з метою заблокувати українські кораблі, що знаходяться в озері Донузлав, російські військові затопили списаний корабель ЧФ - «Очаків», - йдеться у повідомленні медіа-центру Міноборони України в АРК.

Як раніше повідомляв ForUm, учора, 5 березня, невідомі озброєні особи взяли в заручники старшого радника генерального секретаря Організації Об'єднаних Націй Роберта Серрі в Криму.

1 березня Рада Федерації ухвалила постанову про використання Збройних сил РФ на території України на підставі звернення президента РФ, виходячи з інтересів безпеки громадян, у тому числі російських, і військового контингенту Росії, що дислокується на території України.

4 березня Верховний головнокомандувач Збройних сил Російської Федерації, президент Росії Володимир Путін віддав наказ військам і з'єднанням, які брали участь у військових навчаннях, повертатися в місця постійної дислокації.

Того ж дня Путін заявив, що наразі немає необхідності введення російських військ в Україну.

З 27 лютого озброєні люди без розпізнавальних знаків блокують і захоплюють військові та державні об'єкти в Криму. Кримська влада визнала, що ці загарбники - російські військові.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

554