Населення погодиться роззброїтися після стабілізації ситуації в Україні та закінчення протистояння з Російською Федерацією. Про це в коментарі Forum'у сказав народний депутат від фракції «УДАР» Павло Розенко.

«Люди повинні здати зброю. Але сьогодні говорити про ефективність таких закликів складно. Треба щоб ситуація в Україні в цілому заспокоїлася. Безумовно, для стабілізації ситуації необхідно негайно закінчити протистояння з РФ. Адже страх неможливості захистити себе від внутрішніх загроз переростає в страх зовнішніх загроз, яких тепер аргументуватимуть наявність зброї. І в цьому напрямі також потрібно чітко працювати, щоб влада на всіх рівнях, за допомогою міжнародних посередників, якомога швидше досягла прогресу в кримській ситуації», - упевнений він.

Крім того, за словами депутата, коли спаде напруга, люди будуть готові до розмови про здачу зброї. «Людей треба заспокоювати, переконувати, проводити дуже серйозну роз'яснювальну роботу», - сказав Розенко.

«Владі також потрібно буде спілкуватися з лідерами різноманітних угруповань, в руках яких може бути сконцентрована зброа. Можливо, охочих залишитися зі зброєю, тих, хто переконаний у тому, що вони зобов'язані захищати себе, людей, країну, варто залучити до служби в армії, внутрішніх військах або міліції. Потрібно намагатися формалізувати відносини з такою категорією людей. А якщо будуть все ж суб'єкти, які не погодяться скласти зброю, накручуватимуть ситуацію в суспільстві, загрожуватимуть суверенітету, цілісності держави, безумовно, завдання силових органів - проводити з ними дещо іншу роботу», - підкреслив парламентарій

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

613