У Верховній Раді України зареєстровано проект закону «Про внесення змін до деяких законів України (щодо забезпечення та гарантування національної безпеки України)».

Як повідомляється на сайті українського парламенту, відповідний законопроект у вівторок внесли народні депутати від фракції «Батьківщина» Борис Тарасюк, Валентин Королюк та Олександр Чорноволенко.

Згідно із пояснювальною запискою, «проголошення України у 2010 році «позаблоковою державою не призвело до посилення безпеки України, а навпаки - знизило обороноздатність і рівень національної безпеки України».

У зв'язку з цим, проектом закону передбачається внесення змін до закону України

«Про основи національної безпеки України» та закону України «Про засади внутрішньої і зовнішньої політики», згідно з яким на законодавчому рівні закріплюється євроатлантична інтеграція і вступ в Організацію Північноатлантичного договору, як стратегія зовнішньої політики України.

Народні депутати переконані, що ухвалення закону призведе до активізації співробітництва між Україною та Організацією Північноатлантичного договору і сприятиме посиленню національної безпеки України».
Раніше, генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен заявляв, що Україна і Грузія стануть членами Альянсу після того, як виконають необхідні умови.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

652