Міністерство фінансів ініціює скорочення додаткових виплат медичним працівникам системи екстреної медичної допомоги. Про це йдеться в розробленому Мінфіном проекті плану заходів щодо реалізації програми діяльності Кабінету Міністрів, який направлений в Міністерство економічного розвитку і торгівлі, повідомляє «Ukranews».

Також Мінфін ініціює скасування надбавок за обсяг та якість виконаної роботи медичним працівникам закладів охорони здоров'я, які надають первинну медичну допомогу.

Крім того, міністерство пропонує встановити платність харчування у закладах охорони здоров'я під час перебування громадян на лікуванні в умовах стаціонару. Зокрема, Мінфін ініціює поетапне введення плати за надання послуг побутового характеру.

При цьому міністерство пропонує встановити платність побутових послуг, включаючи харчування під час перебування громадян на лікуванні у закладах охорони здоров'я в умовах стаціонару (право на безкоштовне надання таких послуг зберігається за малозабезпеченими громадянами відповідно до затвердженого порядку).

Нагадаємо, в березні 2013 року Кабінет Міністрів встановив з 1 жовтня 2013 року надбавку в розмірі 20% посадового окладу за особливі умови праці та за особливий характер праці для працівників екстреної медичної допомоги.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

826
Туфли осень-зима Everest