Міністерство фінансів ініціює скорочення додаткових виплат медичним працівникам системи екстреної медичної допомоги. Про це йдеться в розробленому Мінфіном проекті плану заходів щодо реалізації програми діяльності Кабінету Міністрів, який направлений в Міністерство економічного розвитку і торгівлі, повідомляє «Ukranews».

Також Мінфін ініціює скасування надбавок за обсяг та якість виконаної роботи медичним працівникам закладів охорони здоров'я, які надають первинну медичну допомогу.

Крім того, міністерство пропонує встановити платність харчування у закладах охорони здоров'я під час перебування громадян на лікуванні в умовах стаціонару. Зокрема, Мінфін ініціює поетапне введення плати за надання послуг побутового характеру.

При цьому міністерство пропонує встановити платність побутових послуг, включаючи харчування під час перебування громадян на лікуванні у закладах охорони здоров'я в умовах стаціонару (право на безкоштовне надання таких послуг зберігається за малозабезпеченими громадянами відповідно до затвердженого порядку).

Нагадаємо, в березні 2013 року Кабінет Міністрів встановив з 1 жовтня 2013 року надбавку в розмірі 20% посадового окладу за особливі умови праці та за особливий характер праці для працівників екстреної медичної допомоги.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

828