Влада Росії не вийшла на переговори з Україною щодо урегулювання міждержавного конфлікту. Про це на прес-конференції заявив секретар РНБО України Андрій Парубій.

«На сьогодні формальних переговорів між українським керівництвом і керівництвом Росії немає», - сказав Парубій.

Крім того, Парубій вважає, що головним висновком із вчорашньої прес-конференції президента Росії Володимира Путіна має стати висновок про посилення Збройних сил України.

«Я зробив висновок, який може зробити будь-яка здорова людина. Повинні бути повністю реформовані українські правоохоронні органи, повинна бути здійснена глибока реформа української армії, враховуючи те, що багато агентів впливу іншої держави були імпортовані в наші правоохоронні органи», - сказав Парубій.

Також Парубій назвав пропагандою інформацію офіційних представників Росії, в тому числі і президента, про те, що в Криму українським Збройним силам протистоять місцеві «загони самооборони», повідомляє «УНІАН».

«Тільки прикриття здійснювалося так званими «загонами самооборони». Більшість активних дій проводилися спецназом, російськими військовослужбовцями. Це - пропагандистський хід для західних країн, а для нас не стоїть питання - звісно, що там російські військові і що вони стоять біля наших частин», - сказав секретар РНБО.

Також він сказав, що сьогодні, коли в Криму перебуває місія ОБСЄ, російська сторона намагається відвести на бази переодягнених під «самооборонців» російських військових для того, щоб експерти ОБСЄ не змогли їх побачити в Криму.

Крім того, Парубій сказав, що росіяни хочуть показати, що на півострові перебуває тільки Чорноморський флот Російської Федерації.

Нагадаємо, 4 березня президент Путін заявив, що наразі немає необхідності введення російських військ в Україну.

При цьому з 27 лютого озброєні люди без розпізнавальних знаків блокують і захоплюють військові та державні об'єкти в Криму. Кримська влада визнала, що ці загарбники - російські військові.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

697