Кабінет Міністрів України на сьогоднішньому засіданні ухвалив постанову щодо економії бюджетних коштів, яка передбачає скорочення кількості заступників у міністерствах та місцевих державних адміністраціях, а також заборону на оплату низки послуг за державні кошти. Про це, як передає кореспондент Forum'у, у ході засідання уряду повідомив міністр фінансів України Олександр Шлапак.

«У цій постанові всім міністерствам і відомствам дана команда провести інвентаризацію державних резиденцій, державних дач, будинків відпочинку, оздоровчих установ і так далі. Все це після відповідної інвентаризації, на проведення якої дано 2 місяці, буде передано у Фонд держмайна для реалізації», - заявив він.

Крім того, за словами Шлапака, цим документом забороняється придбання автотранспорту, мобільних телефонів, ноутбуків, а також оплата проведення ремонтів, чартерних рейсів та інших послуг державним коштом.

Також він заявив, що Кабмін скоротив кількість заступників у міністерствах та місцевих державних адміністраціях. «З сьогоднішнього дня у нас повинні працювати один перший заступник міністра і три звичайні заступники. У нас має бути троє заступників, зокрема один перший, в обласних адміністраціях і всього два заступники у районних адміністраціях», - зазначив він.

Шлапак також повідомив, що введені обмеження на адміністративні витрати соціальних фондів.

Він підкреслив, що за попередніми розрахунками ухвалення цієї постанови дозволить цього року заощадити 1,5 млрд грн.

Як раніше повідомляв ForUm, більше 1,5 тисячі автомобілів, що входять до складу автопарку, який використовується центральними органами влади, будуть продані, а виручені кошти направлять до бюджету.

Тетяна Мацур,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

566