Міністерство внутрішніх справ України не скорочуватиме кількості правоохоронців , а також не знижуватиме їхню зарплату.

Про це в Харкові під час представлення нового голови облдержадміністрації сказав в.о. міністра внутрішніх справ України Арсен Аваков, відповідаючи на запитання із залу про те, чи своєчасно і в повному обсязі буде виплачена пенсія і зарплата співробітникам МВС та пенсіонерам на Харківщині.

«Не думаю, що у нас будуть проблеми з тим, що ви сказали. Також я припиняю чутки і розмови про те, що нова влада зменшуватиме заробітну плату співробітникам правоохоронних органів або скорочуватиме дані правоохоронні органи. Ні, так не буде», - підкреслив Аваков.

При цьому він звернув увагу на відсутність грошей у державній скарбниці, проте запевнив, що уряд докладе всіх зусиль, щоб не допустити затримок виплати зарплати, повідомляє «УНІАН».

«Я вже сказав, що скарбниця порожня, і це потрібно ясно уявляти. Разом із тим уряд докладе всіх зусиль, щоб у нас не було затримок на тій території, яка функціонує відповідно до українських законів. У нас є певні труднощі в Криму з тієї причини, що місцеві сепаратисти перебили деякі вузли зв'язку тощо. Але, я вважаю, що ситуація буде швидко відновлена», - сказав Аваков.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

760