Президент Росії Володимир Путін заявив, що наразі немає необхідності введення російських військ в Україну.

«З приводу введення військ. Поки такої необхідності немає», - сказав Путін у бесіді з журналістами.

«Але така можливість є», - пояснив він.

При цьому глава держави наголосив, що проведені недавно Росією військові навчання «жодним чином не пов'язані з подіями в Україні», повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Крім того, Путін заявив, що російські війська в Україні можуть бути використані тільки в самому крайньому разі.

«Що може послужити приводом для використання збройних сил? Звичайно, крайній випадок», - сказав Путін.

Говорячи про легітимність цього кроку, Путін нагадав, що «у Росії є пряме звернення легітимного президента України Віктора Януковича про використання збройних сил для захисту життя, свободи і здоров'я громадян України».

Як раніше повідомляв ForUm, 1 березня Рада Федерації ухвалила постанову про використання Збройних сил РФ на території України на підставі звернення президента РФ, виходячи з інтересів безпеки громадян, у тому числі російських, і військового контингенту Росії, що дислокується на території України.

Рада ЄС з питань закордонних справ у своїх висновках вимагала від Росії вивести свої війська з території України і розпочати негайні переговори з Києвом.

Верховний головнокомандувач Збройних сил Російської Федерації, президент Росії Володимир Путін віддав наказ військам і з'єднанням, які брали участь у військових навчаннях, повертатися в місця постійної дислокації.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

1008