Україна не зможе вирішити свої фінансові проблеми за рахунок кредиту МВФ. Про це в коментарі кореспонденту Forum'у заявив нардеп від фракції «УДАР» Павло Розенко.

«Тільки за рахунок кредиту МВФ Україна не зможе вирішити проблеми. Щоб підняти економіку з колін, потрібні зовнішні інвестиції», - сказав він.

За його словами, МВФ не дасть Україні гроші просто так. «Зараз важливо, як діятиме уряд. Якщо вони й далі говоритимуть українцям, що у нас все добре і буде ще краще після кредиту, то народ чекатиме хорошого, а об'єктивно нічого доброго найближчим часом Україну не чекає», - вважає Розенко.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Арсеній Яценюк заявив, що Україна виконає всі умови Міжнародного валютного фонду для отримання кредиту.

«Цей уряд виконає всі вимоги МВФ з тієї простої причини, що у нас немає іншого вибору», - сказав прем'єр.

Яценюк зазначив, що це стосується і реформ у соціальному секторі, і підвищення тарифів.

Незалежний експерт з енергетичних питань Валентин Землянський заявив, що ціна на комунальні послуги зростатиме незалежно від ціни на газ. «Ціни зростуть на газ, гарячу воду, тепло, електрику, тому перше, що потрібно буде зробити Кабміну, - це затвердити механізм адресної допомоги населенню», - сказав експерт.

Щоб стабілізувати ситуацію в економіці, уряду доведеться піти не тільки на перегляд тарифів, але і замороження зарплат, скорочення соціальних програм та субсидій.


Тетяна Григор'єва,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

307