Військо польське не приведене у стан підвищеної бойової готовності, оскільки для цього немає підстав, повідомив у вівторок прес-секретар міністерства оборони Польщі Томаш Семоняк.

Коментуючи інформацію про переміщення польських військ, він пояснив, що «це відбувається в рамках навчань, а не у зв'язку з ситуацією в Україні», передає «Інтерфакс-Україна».

«Міністерство оборони Польщі категорично відкидає інформацію, що з'явилася в ЗМІ, про переміщення польських військ, які могли би бути пов'язані з нинішньою ситуацією в Україні. Переміщення техніки і солдатів, про що інформують ЗМІ, має звичайний плановий характер, воно пов'язане з навчаннями підрозділів. Реалізація завдань з навчання, як і місце проведення навчань, не має зв'язку з нинішньою військово-політичною ситуацією. Приводів для приведення Війська польського в стан підвищеної бойової готовності не існує», - йдеться в заяві міністерства оборони Польщі.

У той же час, на слова Семоняка, «ми повинні бути готові до того, що ця криза не буде короткою, а ситуація буде напруженою, і суперечливі повідомлення, які надходять, є тому доказом».

Як повідомляв ForUm, Верховний головнокомандувач Збройних сил Російської Федерації, президент Росії Володимир Путін віддав наказ військам та з'єднанням, які брали участь у військових навчаннях, повертатися в місця постійної дислокації.

27 лютого МЗС вручив тимчасовому повіреному РФ в Україні Андрію Воробйову ноту з проханням утриматися від пересування поза дислокацією військових підрозділів ЧФ РФ, тимчасово розташованих на території України.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

451
Классические туфли мужские