Українські військовослужбовці сьогодні очікують другої спроби штурму штабу ВМС у Криму. Про це на брифінгу повідомив директор Департаменту інформаційної політики МЗС Євген Перебийніс.

За його словами, сьогодні була здійснена перша спроба захоплення штабу українських ВМС озброєними людьми, і, за наявною інформацією, очікується ще одна спроба.

Перебийніс зазначив, що спецпідрозділи російських військ продовжують спроби захоплення військових і прикордонних об'єктів у Криму, висуваючи українським військовослужбовцям ультиматуми про добровільну здачу впродовж трьох годин або до 18.00 сьогоднішнього дня, повідомляє «УНІАН».

Крім того, оперативні співробітники ФСБ Росії, переодягнені в цивільний одяг, які прибувають до або після захоплення органів управління, здійснюють фільтраційні заходи, активно ведуть спроби вербування персоналу, в ультимативній формі вимагають персональні дані оперативних співробітників, а також висувають наполегливі пропозиції щодо співпраці, здійснюють погрози щодо неможливості залишатися в Криму, в разі відмови від таких пропозицій, здійснюють спроби підкупу.

Але, заявив Перебийніс, військовослужбовці продовжують виконувати свої функції, прикордонники відстежують надводну обстановку, контролюють проведення суден, незважаючи на умисне знищення органів зв'язку, систем управління.

За його словами, триває збір інформації, зберігається контроль над ситуацією.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

813