Влада Криму готова перекрити українські інформаційні канали, щоб «зупинити потоки брехні».

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Ради міністрів, поширеному в Сімферополі, передає «Укрінформ».

«Чинна в Україні влада декларує демократичні цінності, в які входить, у тому числі, і право на доступ до правдивої інформації. Змушені констатувати, що цього права жителі України сьогодні позбавлені. Якщо негативна інформаційна кампанія не припиниться, влада Криму буде змушена перекрити потоки неправдивої та необ'єктивної інформації, щоб уберегти населення від негативного впливу», - наголошується в повідомленні.

У ньому також йдеться: «На сьогодні багато ЗМІ, що діють на території України, виявилися втягнутими в інформаційну війну, спрямовану на досягнення двох цілей: створення паніки серед населення Криму і нав'язування жителям України неправильного уявлення про ситуацію, що склалася в суспільно-політичному житті республіки. Події, що відбуваються в Криму, висвітлюються однобоко. В телеефірах, ток-шоу і новинних сюжетах не представлена точка зору кримчан, а також кримської влади. Слово надається лише прихильникам так званого «майдану», які не мають реальної підтримки серед населення Криму.

Таким чином, порушуються основоположні принципи свободи слова та об'єктивної журналістики. Щоб створити ілюзію військового втручання, вселити аудиторії впевненість, що мирному життю кримчан загрожує небезпека, видається завідомо неправдива інформація».

У повідомленні підкреслюється, що Рада міністрів Криму і Верховна Рада Криму ведуть максимально відкриту інформаційну політику. Постійно діє прес-центр, в якому журналісти всіх без винятків ЗМІ України і світу мають можливість поставити будь-які запитання, що цікавлять їх, представникам кримської влади і громадськості.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

723