Уряд має намір найближчим часом розробити довгостроковий план розвитку Автономної Республіки Крим, що включає широке коло питань економічного та політичного характеру. Про це в ході засідання Європейської бізнес-асоціації заявив прем’р-міністр України Арсеній Яценюк.

«Ми сідаємо, і будемо виробляти довгостроковий план розвитку автономії», - заявив Яценюк.

При цьому він зазначив, що план, який розробляється, включатиме питання захисту прав власності, а також перелік політичних прав автономії. На думку глави уряду, відповіддю на такі дії має стати рух бізнесу в бік формування нових робочих місць, сплати податків та виконання соціальних зобов'язань.

«Право власності має бути захищене», - підкреслив Яценюк.

Нагадаємо, 27 лютого новим прем'єром Автономної Республіки Крим був призначений депутат Верховної ради Криму, лідер партії «Руська єдність» Сергій Аксьонов. В.о. Президента України Олександр Турчинов видав указ про незаконність обрання Сергія Аксьонова главою кримського уряду.

Нелегітимність обрання Аксьонова підтвердила і Генпрокуратура.

Аксьонов заявив, що референдум про розширення повноважень автономії пройде в Криму 30 березня, проте Верховна рада АРК наголосила, що питання про незалежність та про вихід автономії зі складу України на референдум не виноситься.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

674