Під час спроби захоплення озброєними особами складу зі зброєю на території Севастопольської бригади тактичної авіації Збройних сил України постраждав офіцер ЗСУ, повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

«Близько 19.15 2 березня українські офіцери помітили пересування невідомих у напрямку складів. Для запобігання нападу на військовий об'єкт, у суворій відповідності зі статутами ЗСУ, командир бригади і заступник начальника штабу попередили нападників голосом, зробили попереджувальні постріли вгору. У цей же час поруч з ними вибухнули дві світло-шумові гранати», - повідомили у відомстві.

Згідно з інформацією, унаслідок події заступник начальника штабу бригади отримав контузію і знепритомнів. «Офіцер був негайно доставлений у медпункт. Наразі його стан медики характеризують як задовільний», - повідомили у Міноборони України.

Зараз склад зі зброєю авіабригади опечатаний печаткою військової частини і знаходиться під контролем українських та російських військовослужбовців.

Раніше у Міністерстві оборони спростували інформацію про те, що українські військовослужбовці масово залишають свої військові частини на території Криму.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

1655
Туфли осень-зима Everest