Балтійський флот Російської федерації провів військові навчання для перевірки бойової готовності, зокрема навчання проти захоплення російських кораблів, а також виявлення і знищення підводного човна умовного супротивника. Про це повідомляє прес-служба Балтійського флоту РФ.

У рамках раптової перевірки бойової готовності військ (сил), дислокованих на території Західного і Центрального військових округів, сили Балтійського і Північного флотів виконують завдання в акваторіях Балтійського і Баренцового морів.

Генеральним штабом командування Балтійського флоту було поставлено завдання звільнення російського судна, яке було блоковано в акваторії Балтійського моря невідомими кораблями.

У звільненні російського торгового судна взяли участь бойові кораблі Балтійського флоту, а також пошуково-рятувальні і протичовнові вертольоти морської авіації Балтійського флоту Ка-27 ПЛ і КА-27 ПС.

Раптова комплексна перевірка військ (сил), дислокованих на території Західного і Центрального військових округів, Повітрянодесантних військ проводиться за розпорядженням верховного головнокомандувача збройними силами Російської Федерації. Всього до перевірки залучається близько 150 тис. особового складу різних видів і родів військ збройних сил і органів військового управління. До перевірки залучено близько 90 літаків, понад 120 вертольотів, приблизно 880 танків, понад 1200 одиниць військової техніки майже 80 кораблів і судів.

Нагадаємо, раніше військовослужбовці Чорноморського флоту Російської Федерації зробили спробу блокування Севастопольського загону морської охорони Державної прикордонної служби України в Балаклаві.


За словами виконуючого обов'язки президента, голови парламенту України Олександра Турчинова, будь-які пересування військових ЧФ РФ в Україні будуть розцінюватися як воєнна агресія.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

669