В умовах постійного тиску з боку російських військових і радикально налаштованих елементів військовослужбовці дислокованих у Криму частин Збройних сил України демонструють твердість духу і вірність присязі . Про це йдеться у повідомленні прес-служби Міноборони.
Російська Федерація продовжує вести інформаційну війну проти України з метою виправдання своїх протиправних дій на території суверенної держави. «Через засоби масової інформації та в мережі Інтернет поширюється неправдива інформація про нібито захоплення російськими військовослужбовцями штабу командування Військово-морських сил України, 1-го окремого батальйону морської піхоти в місті Феодосія, 36-ї окремої бригади берегової оборони в селищі Перевальне та інших військових частин Збройних сил України, які дислокуються на території АР Крим і в місті Севастополі», - зазначають у Міноборони.

У зв'язку з цим Управління преси та інформації Міністерства оборони України повідомляє, що, незважаючи на численні спроби російських військовослужбовців і радикально налаштованих елементів захопити або заблокувати українські військові частини, змусити наших військовослужбовців скласти зброю, постійний психологічний тиск, погрози зброєю і залякування, особовий склад Збройних сил залишається вірним присязі та українському народу, демонструє витримку і впевненість у правоті своїх дій.

«Перебуваючи в інформаційній блокаді, військовослужбовці військових частин та кораблів Збройних сил України не піддаються на провокації, стійко і мужньо переносять труднощі у сформованій ситуації. Вони не мають сумніву у правомірності своїх дій, глибоко усвідомлюючи, що за ними - Батьківщина і український народ», - йдеться у повідомленні.

Мужність і стійкість кожного військовослужбовця Збройних сил України в АР Крим дозволяють не допускати захоплення зброї, чітко виконувати завдання, визначені законами та іншими нормативно-правовими актами України.

Раніше в Міністерстві оборони спростували інформацію про те, що українські військовослужбовці масово залишають свої військові частини на території Криму.

Генеральна прокуратура України попереджає військовослужбовців Збройних сил України, що здача зброї, залишення військової техніки та місць дислокації розцінюватиметься як державна зрада.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

798