Віктор Медведчук заявив, що Україна повинна зробити наступний важливий крок у своєму демократичному розвитку, розширити повноваження місцевого самоврядування. Про це йдеться у заяві політика, повідомляє прес-служба «Українського вибору».

Лідер «Українського вибору» зазначив, що вчорашня опозиція прийшла до влади на хвилі протестів, силових захоплень державних адміністрацій, громадянського невдоволення і побоювань протестувальників за свою безпеку і навіть життя.

«Сьогодні ті ж емоції відчувають жителі Кримського півострова, та й усього Півдня і Сходу нашої країни. Радикальні дії на вулицях перетворилися в настільки ж радикальні голосування у Верховній Раді. Скасовано Закон України «Про засади мовної політики». Нещодавно звучали заяви про «наведення порядку», представники Західної України та Києва серйозно збиралися їхати на південний схід, наводити цей самий порядок. Упевнений, саме такі агресивні заяви спровокували напруженість та конфлікти, від яких сьогодні потерпає наша країна», - підкреслив політик.

Медведчук закликав вирішувати всі спірні питання мирним шляхом переговорів: «Тільки відкритий діалог може покласти край несправедливості, що викликає категоричне неприйняття жителів багатьох областей України. Тільки збереження територіальної цілісності та єдності може служити основою для розширення повноважень місцевих органів самоврядування».

На думку політика, Україна повинна зробити наступний важливий крок у своєму демократичному розвитку - розширити повноваження місцевого самоврядування. «Тоді жителям окремих областей не доведеться будувати барикади та піднімати зброю, захищаючи свої права від свавілля центральної влади, як це вже сталося у Києві і в Західній Україні, як це відбувається сьогодні в Криму», - підсумував Медведчук.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

716