Керівником міліції Криму призначено Ігоря Авруцького. Про це повідомляє прес-служба МВС України.

У відомстві зазначили, що міністр внутрішніх справ Арсен Аваков задовольнив рапорт попереднього начальника Головного управління МВС у Криму Валерія Радченка про звільнення з органів внутрішніх справ.

«Оскільки відповідно до вимог Конституції АРК передбачено погодження при призначенні та звільненні керівника міліції Криму з Верховною радою АР Крим та Радою міністрів АР Крим, матеріали про звільнення Радченка і призначення на посаду Авруцького Міністерством внутрішніх справ направлено для відповідного погодження», - зазначили у МВС і додали, що до отримання узгодження та з метою забезпечення керованості підрозділів міліції Криму тимчасово призначено виконуючим обов'язки начальника Головного управління МВС України в Автономній Республіці Крим полковника міліції Авруцького.

«Тому звинувачення Аксьонова з приводу недотримання МВС Конституції АР Крим, Закону України «Про міліцію» про порядок призначення керівника міліції Криму - безпідставні. МВС у своїй діяльності чітко дотримується вимог Конституції України та АР Крим, законів і підзаконних актів України», - запевнили у МВС.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

553