Екс-президент України Віктор Янукович заявив, що потрапив на територію Росії завдяки «патріотично налаштованим офіцерам».

Про це він сказав на прес-конференції у російському місті Ростов-на-Дону.
«До Росії я потрапив завдяки патріотично налаштованим офіцерам, які виконали свій обов'язок і допомогли мені зберегти життя», - заявив екс-президент.

Як сказав Янукович, «я нікуди не втік. Я з Києва переїхав до Харкова, в мене стріляли з автоматичної зброї, машина прикриття була розстріляна. 22 лютого у Харкові служба безпеки почала отримувати інформацію, що прибувають радикальні групи. У мене не було страху, але це питання безпеки... Після цього я на двох вертольотах полетів до Луганська. Після цього Аерорух попередив, що їх не пустять до Росії, після чого перелетіли до Харкова, звідти - до Криму...».

Як раніше повідомляв ForUm, 22 лютого Верховна Рада прийняла постанову «Про самоусунення Президента України від виконання конституційних повноважень». Цією постановою призначаються позачергові вибори президента на 25 травня 2014 року.

Генеральною прокуратурою розпочато кримінальне провадження про злочини, скоєні під час масових акцій протесту на Майдані колишніми високопосадовцями, зокрема Януковичем. Суд дав дозвіл на затримання і доставку його для обрання запобіжного заходу - взяття під варту.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

1039