Критикувати новий склад Кабінету Міністрів поки що передчасно. Про це у коментарі кореспондентові Forum'у заявив лідер фракції «Свобода» Олег Тягнибок.

«Коли Кабмін тільки створений і йде критика щодо роботи, яка не проводилася десятки років, - це неправильно. Зараз вирішуються організаційні питання: Швайка (міністр аграрної політики і продовольства. - Ред.) повинен зайти в міністерство, зайняте деякими псевдоактивістами», - сказав він.

За його словами, необхідно наповнити міністерство кадрами. «Є вимога люстрації, що колишні співробітники міністерства не можуть працювати, з іншого боку - таких людей треба набрати. І не дуже-то хочуть сьогодні люди йти працювати у владу», - зазначив Тягнибок.

Крім того, політик запевнив, що контроль за роботою міністрів буде серйозним. Він сказав, що «Свобода» відповідає за роботу своїх представників у Кабміні і не даватиме спуску представникам партнерів по коаліції.

«Критика має бути, контроль повинен бути, але це не повинно переходити кордон політичного протистояння, політичного знищення, тим більше зараз складно, оскільки почалася президентська кампанія, і в цьому є небезпека», - підсумував Тягнибок.

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

510