Російська сторона розглядає події, що відбуваються в Автономній Республіці Крим, як наслідок внутрішньополітичних процесів останнього часу в Україні і не бачить необхідності в проведенні запропонованих українською стороною невідкладних двосторонніх консультацій. Про це йдеться у повідомленні прес-служби МЗС РФ.

«28 лютого у МЗС Росії відбулася зустріч з радником-посланником посольства України в Російській Федерації Р.М.Німчинським, якому була передана відповідна нота Міністерства закордонних справ України щодо пропозиції української сторони у зв'язку з подіями в Автономній Республіці Крим провести невідкладні двосторонні консультації відповідно до Статті 7 Договору про дружбу, співпрацю і партнерство між Російською Федерацією та Україною від 31 травня 1997 року», - йдеться у повідомленні.

У ноті МЗС Росії наголошується, що російська сторона розглядає події, що відбуваються в Автономній Республіці Крим, як наслідок внутрішньополітичних процесів останнього часу в Україні, і в цьому контексті не бачить необхідності в проведенні запропонованих українською стороною невідкладних двосторонніх консультацій.

«Українській стороні була передана відповідна нота МЗС Росії щодо пересувань бронетехніки Чорноморського флоту Російської Федерації в Криму, пов'язаних з необхідністю забезпечення охорони місць дислокації Чорноморського флоту на території України, що відбувається в повній відповідності з базовими російсько-українськими угодами стосовно Чорноморського флоту», - підкреслили у МЗС.

Нагадаємо, у четвер, 27 лютого близько 23-ї години в аеропорт «Бельбек» під'їхало більше 10 вантажівок і кілька бронетранспортерів (БТР) у супроводі військової автоінспекції з російськими військовослужбовцями в касках і бронежилетах.

Раніше група озброєних людей у військовій формі без розпізнавальних знаків захопила аеропорт «Сімферополь» у Криму в ніч на п'ятницю.

Вранці 27 лютого будівлі кримського парламенту та уряду Криму були захоплені силами самооборони російськомовного населення.

27 лютого Міністерство закордонних справ України вручило тимчасовому повіреному РФ в Україні Андрію Воробйову ноту з проханням утриматися від пересування поза дислокації військових підрозділів ЧФ РФ, які тимчасово розташовані на території України.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

703
Классические туфли мужские