У Раді національної безпеки та оборони розглядають можливість запровадження надзвичайного стану в Криму.

Про це, як передає кореспондент Forum'у, у ході брифінгу заявив глава РНБО Андрій Парубій.

«Це (запровадження НС. - Ред.) - один із варіантів розвитку подій», - сказав Парубій. При цьому він зазначив, що запровадження НС не дає можливості задіяти армію.

«Саме собою запровадження НС не дає додаткових оперативних сил для локалізації цієї ситуації. Тому ми будемо шукати інші більш ефективні способи», - зазначив він.

Нагадаємо, у четвер, 27 лютого, близько 23 години в аеропорт «Бельбек» під'їхало більше 10 вантажівок і кілька бронетранспортерів (БТР) у супроводі військової автоінспекції з російськими військовослужбовцями в касках і бронежилетах.

Раніше група озброєних людей у військовій формі без розпізнавальних знаків захопила аеропорт «Сімферополь» у Криму в ніч на п'ятницю.

Вранці 27 лютого будівлі кримського парламенту та уряду Криму були захоплені силами самооборони російськомовного населення.

За словами виконувача обов'язків президента, голови парламенту України Олександра Турчинова, захоплення адміністративних будівель Криму будуть розцінюватися як злочин проти України, а будь-які пересування військових ЧФ РФ по Україні - як воєнна агресія.


Тетяна Григор'єва,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

488