У прес-службі впевнені, що провокації проти лідера «Українського вибору» Віктора Медведчука вигідні супротивникам миру і територіальної цілісності країни.

««Український вибір» діяв і завжди діятиме в рамках правового поля, реалізуючи свої програмні завдання, спрямовані на реалізацію права народу на управління країною. Наша діяльність з моменту створення Руху викликала активну протидію влади, яка не бажала бути підзвітною народу України», - заявили в «Українському виборі».

У Медведчука впевнені, що проти «Українського вибору» активно застосовуються не тільки напади озброєних бандитів у масках, але й інформаційні провокації, однією з яких, на тлі ситуації в Криму, є поширення інформації про те, що лідер Руху нібито перебуває на півострові і має стосунок до подій, що там відбуваються.

«Ім'я людини, що виступає за реалізацію права народу на референдумі достроково припиняти повноваження і тим самим відправляти у відставку Кабмін і Верховну Раду, обмежувати свавілля місцевих чиновників - намагаються притягнути до подій в парламенті Криму, які дивно нагадують і три збройні напади на центральний офіс «Українського вибору», що відбулися за останні дні», - підкреслили в прес-службі.

Рух виступає за збереження територіальної цілісності України і врегулювання будь-яких конфліктів мирним шляхом, нагадали у Медведчука.

«Український вибір» заявляє, що подібні вигадки є дешевою провокацією, спрямованою на дискредитацію політики, що проводиться нашим Рухом», - йдеться в повідомленні.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

410