Новому уряду буде складно приймати непопулярні рішення. Про це в коментарі Forum'у заявив депутат від фракції «УДАР» Сергій Каплін.

Він нагадав, що його фракції вимагала призначати Кабінет Міністрів виключно кваліфікованих людей.

«Була чітка вимога: віддайте посади в Кабміні професіоналам, людям, які мають досвід і знають ситуацію. Ми не побачили реакції і за таких умов, віримо, Кабміну буде вкрай важко знайти спільну мову з людьми з точки зору мандата для проведення непопулярних реформ», - заявив він.

Він наголосив, що ефективне управління кожного міністерства зможуть забезпечити професіонали вищого ґатунку. «Ми не маємо морального права бути непослідовними і входити у цю владну вертикаль. Ми залишаємося в парламенті, і будемо контролювати нову владу, допомагаючи їй. Але якщо влада не буде дослухатися до фундаментальних вимог, ми діятимемо, згідно із законом, щоб вона несла політичну відповідальність», - сказав він.

Каплін заявив, що багато призначень у Кабмін йому особисто не подобаються. Він підозрює, що Кабмін може бути використаний як агітаційний майданчик на майбутніх виборах. «Я б дуже не хотів, щоб цей Кабмін перетворився на штаб одного з кандидатів. Це стане зрадою Небесної сотні, людей, які боролися за те, щоб країна зрушила з місця», - резюмував він.


Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

463