Новим прем'єром Автономної Республіки Крим призначений депутат Верховної Ради Криму, лідер партії «Руська єдність» Сергій Аксьонов, повідомила начальник інформаційно-аналітичного управління секретаріату Верховної ради Криму Ольга Сульникова.

За її словами, за призначення Аксьонова прем'єром проголосували 53 депутати.
Сульникова підкреслила, що під час призначення нового прем'єра був дотриманий порядок, кандидатуру Аксьонова вніс кримський спікер Володимир Константинов відповідно до статті 136 Конституції України.

На уточнююче запитання про те, чи є погодження президента України на призначення нового прем'єра, Сульникова відповіла: «Погодження є», повідомляє «Інтерфакс-Україна».

При цьому Сульникова наголосила, що в ході пленарного засідання депутати перебували добровільно в залі».

Згідно з Конституцією України, прем'єр Криму призначається Верховною радою Автономії за погодженням з президентом України.

Нагадаємо, на позачерговому пленарному засіданні в четвер кримський парламент ухвалив постанову про проведення в Автономії республіканського (місцевого) референдуму з питань удосконалення статусу і повноважень Автономної Республіки Крим, а також ухвалив рішення про недовіру Раді міністрів Криму і скорочення його повноважень.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

650