За рішенням Національного олімпійського комітету України найкращою спортсменкою останнього зимового місяця визнали біатлоністку Віту Семеренко, повідомляє прес-служба НОК.

На Олімпійських іграх у Сочі Віта Семеренко стала володаркою двох нагород. У жіночій естафеті разом із подругами по команді Оленою Підгрушною, Юлією Джимою і Валентиною Семеренко біатлоністка завоювала медаль вищої проби. Також Семеренко поповнила скарбничку Олімпійської збірної України в особистому виступі - стала третьою у спринтерській гонці.

Додамо, що на закритті Ігор-2014 за рішенням Олімпійської команди саме Віта Семеренко була удостоєна почесної місії нести прапор України.

Варто зазначити, що біатлоністи ставали кращими спортсменами усіх трьох зимових місяців. Нагадаємо, після тріумфальних виступів на етапах Кубка світу кращими в грудні і січні були визнані Валентина Семеренко та Олена Підгрушна відповідно.


Ця тенденція триває другий рік поспіль, адже минулої зими найкращою спортсменкою тричі визнавалася капітан української команди з біатлону Олена Підгрушна.

Зазначимо, для Віти Семеренко це вже п'яте визнання від Національного олімпійського комітету.

Як раніше повідомляв ForUm, жіноча збірна України з біатлону завоювала золоту медаль в естафеті на Олімпіаді в Сочі. Український квартет представляли Віта Семеренко, Юлія Джима, Валя Семеренко та Олена Підгрушна.

Віта Семеренко виборола бронзову медаль у спринті на 7,5 км

Президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка назвав виступ українських олімпійців у Сочі дуже успішним.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

2592