Новий уряд обіцяє забезпечити стабільність ситуації в Криму. Про це, відкриваючи засідання Кабінету Міністрів, заявив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк.

«Ми забезпечимо стабільність. Ніхто ніколи не розділить Україну. Незважаючи на те, що у нас є мовні і релігійні відмінності, ми єдині в тому, що у нас є одна країна», - заявив прем'єр, звертаючись до кримчан.

За його словами, влада буде вирішувати всі конфлікти виключно політичним шляхом. «Будь-хто, хто намагатиметься втягнути нас у протистояння - йому це не вдасться», - заявив він.

При цьому Яценюк доручив в.о. міністра оборони забезпечити контроль над міністерством і забезпечити спокій у країні.

Як повідомляв ForUm, вранці 27 лютого будівлі кримського парламенту та уряду Криму були захоплені силами самооборони російськомовного населення.

За словами виконувача обов'язків президента, голови парламенту України Олександра Турчинова, захоплення адміністративних будівель Криму будуть розцінюватися як злочин проти України, а будь-які пересування військових ЧФ РФ по Україні - як воєнна агресія.

Міністерство закордонних справ України вручило тимчасовому повіреному РФ в Україні Андрію Воробйову ноту з проханням утриматися від пересування поза дислокацією військових підрозділів ЧФ РФ, тимчасово розташованих на території України.

На Чорноморському флоті РФ жодним чином не коментують пересування бронетехніки в Криму.


Валентина Дудко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

567