Вночі було зроблено спробу захоплення правого крила будівлі Харківської облдержадміністрації, де знаходиться бухгалтерія. Було відкрито кабінет начальника загального відділу ОДА, де знаходяться гербові печатки і штампи облдержадміністрації. Про це заявив заступник голови ХОДА, керівник апарату Василь Хома, повідомляє прес-служба адміністрації.

«Близько 12-ї години ночі 26 лютого мені зателефонували співробітники міліції, які чергують в будівлі, і повідомили, що активісти з самооборони, які 22 лютого зайняли ХОДА, увійшли в кабінет, де були печатки і документи. Зараз ми будемо дивитися на місці вони, чи ні. Нам невідомо, як використовувалися ці печатки і штампи. Крім того, між представниками самооборони була сутичка», - зазначив Хома.

За його словами, облдержадміністрація йшла на всі компроміси і створювала всі умови, щоб активісти, які перебувають тут, почувалися комфортно. Але вони порушили свої зобов'язання.

«До вчорашнього вечора все було нормально. Ніяких конфліктів не було. Облдержадміністрація йшла на всі компроміси, надавала приміщення, створювала всі умови, щоб люди, які прийшли сюди, почувалися комфортно. Вони взяли на себе зобов'язання не створювати перешкод для роботи структурних підрозділів ОДА. Але, як бачите, домовленості з їхнього боку були порушені. Сьогодні ми будемо проводити з ними переговори. Буде засідання координаційної ради, на якому я буду переконувати їх поводитися так, як належить. Можливо, будуть прийняті й інші рішення», - підкреслив Хома.

Після брифінгу Хома разом з журналістами оглянув кабінет, де перебував активіст самооборони, який назвався представником організації «Правий сектор». У кабінеті було виявлено балон зі стисненим газом, пейнтбольні рушниці. На запитання, навіщо їм потрібні пейнтбольні рушниці, активіст відповів, що вони потрібні для тренувань представників самооборони, щоб вони були в хорошій бойовій готовності.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

186