Влада не заборонятиме жителям Криму розмовляти російською мовою. Про це, як передає кореспондент Forum'у, виступаючи у парламенті, заявив лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок.

«Ніхто не збирається порушувати ваші права, відбирати конституційні права, диктувати, якою мовою розмовляти в побуті», - сказав він.

Тягнибок заявив, що інформація про те, що в Крим рухаються загони бандерівців - неправдива і є елементом інформаційної війни Кремля, зацікавленого у знищенні територіальної цінності України.

Нагадаємо, 26 лютого біля ВР Криму пройшло два мітинги - кримськотатарського меджлісу і активістів партії «Русское единство» та козаків. Загалом зібралося близько 10 тисяч осіб. Між ними сталися бійки. ВР Криму збиралася розглянути два питання: про суспільно-політичну ситуацію в Криму та звіт Радміну.

Спікер Криму Володимир Констянтинов заявив, що в кримському парламенті не ставлять питання про вихід Криму зі складу України і назвав таку інформацію провокацією, щоб дискредитувати ВР автономії і позбавити її легітимності.

Вранці 27 лютого будівлі кримського парламенту та уряду Криму були захоплені силами самооборони російськомовного населення.

Виконуючий обов'язки Президента України, голова парламенту Олександр Турчинов заявив, що захоплення адміністративних будівель Криму будуть розцінюватися як злочин проти України.

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

207