Голова Ради міністрів АРК Анатолій Могильов проведе переговори з невідомими особами, які захопили будівлі Ради міністрів Криму і Верховної Ради Криму. Про це він заявив в ефірі ДТРК «Крим», повідомляє Управління інформаційної політики Ради міністрів АРК.

«Сьогодні близько 4-ї ранку були захоплені озброєними невідомими поки людьми будівлі Ради міністрів і Верховної Ради Криму. Поки ми не можемо сказати, хто ці люди, переговори з ними розпочнуться о 9 ранку. Я братиму участь у переговорах. Ми будемо оперативно інформувати кримчан про всі події, які розвиватимуться сьогодні. Все знаходиться під контролем, йде переговорний процес», - заявив Могильов.

Голова Ради міністрів зазначив, що невідомі особи вивели на вулицю людей, які на момент захоплення перебували в будівлях. Агресії відносно них не проявляли. Співробітникам правоохоронних органів, які охороняли будівлі, повернуто табельну зброю. У зв'язку зі сформованою ситуацією в Сімферополі оголошено вихідний день. Для врегулювання ситуації в Криму створено штаб.

Могильов закликав кримчан не наближатися до захоплених будівель і зберігати спокій, а всі політичні сили - не допустити агресії на вулицях міста. «Найголовніше для нас - не допустити конфліктів і людських жертв, які були вчора біля Верховної ради Криму. Тому всі дотримуємося спокою, я глибоко переконаний, що влада Криму врегулює цю ситуацію без наслідків для наших громадян», - зазначив він.

Нагадаємо, 26 лютого біля ВР Криму пройшло два мітинги - кримськотатарського меджлісу і активістів партії «Русское единство» та козаків. Загалом зібралося близько 10 тисяч осіб. Між ними сталися бійки. ВР Криму збиралася розглянути два питання: про суспільно-політичну ситуацію в Криму та звіт Радміну.

Спікер Криму Володимир Констянтинов заявив, що в кримському парламенті не ставлять питання про вихід Криму зі складу України і назвав таку інформацію провокацією, щоб дискредитувати ВР автономії і позбавити її легітимності.

Вранці 27 лютого будівлі кримського парламенту та уряду Криму захоплені невідомими озброєними людьми.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

191
Классические туфли мужские