Військова інтервенція Росії проти України стала б «великою помилкою», заявив держсекретар США Джон Керрі.

«Не думаю, що де-небудь виникнуть сумніви, що збройне втручання в будь-якій формі, яке стане порушенням суверенітету і територіальної цілісності України, є великою, жахливою помилкою», - сказав він групі журналістів у держдепі.

Держсекретар зазначив: «Для країни, яка так часто виступала проти іноземної інтервенції до Лівії, Сирії, будь-куди ще, важливо почути попередження в той час, коли вона розглядає варіанти дій у суверенній державі Україна», повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Якщо стосовно цього існує яке-небудь рішення, не думаю, що воно дешеве, думаю, воно дороге», - додав Керрі.

Він повідомив, що США розглядають питання про надання Україні $1 млрд гарантій за кредитами.

Разом з тим, офіційний представник держдепу Дженніфер Псакі повідомила на брифінгу, що рішення з цього питання ще не прийнято.

Нагадаємо, 26 лютого у ВР Криму пройшли два мітинги - кримськотатарського меджлісу і активістів партії «Русское единство» та козаків. Загалом зібралося близькося 10 тисяч осіб. Між ними сталися бійки. ВР Криму збиралася розглянути два питання: про суспільно-політичну ситуацію в Криму та звіт Радміну.

Спікер Криму Володимир Констянтинов заявив, що в кримському парламенті не ставлять питання про вихід Криму зі складу України і назвав таку інформацію провокацією, щоб дискредитувати ВР автономії і позбавити її легітимності.

Вранці 27 лютого будівлі кримського парламенту та уряду Криму захоплені невідомими озброєними людьми.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

209
Туфли осень-зима Everest