Будівлі кримського парламенту та уряду Криму вранці у четвер, 27 лютого, захоплені невідомими озброєними людьми.

Як повідомляє «Інтерфакс-Україна» з посиланням на співробітника прес-центру кримського парламенту, невідомі люди увірвалися в будівлю, зняли охорону й проникли всередину.

За його словами, для співробітників Верховної Ради Криму на сьогодні оголошено вихідний.

Наразі над будівлями піднято російські прапори.

Перед входом у будівлю парламенту споруджена барикада з підручних предметів (дерев'яні піддони, сміттєві баки тощо). Будівля оточена міліцією, але поки що недостатньо щільно. Водночас більше правоохоронців зосередилося біля будівлі кримської Ради міністрів. Міліція не пропускає людей проходити поруч з будинком.

Нагадаємо, 26 лютого біля ВР Криму пройшло два мітинги - кримськотатарського меджлісу і активістів партії «Русское единство» та козаків. Загалом зібралося близько 10 тисяч осіб. Між ними сталися бійки. ВР Криму збиралася розглянути два питання: про суспільно-політичну ситуацію в Криму та звіт Радміну.

Спікер Криму Володимир Констянтинов заявив, що в кримському парламенті не ставлять питання про вихід Криму зі складу України і назвав таку інформацію провокацією, щоб дискредитувати ВР автономії і позбавити її легітимності. За його словами, провокація організована і підтримана макіївською командою в кримському уряді, яка заради збереження влади готова пожертвувати суспільно-політичною стабільністю на півострові.

У відповідь Рада міністрів Криму заявила, що мотивами і головною метою дій невеликої групи депутатів та членів керівництва кримського парламенту є бажання негайного перерозподілу владних повноважень: здійснюється спроба негайного розпуску чинного уряду автономії та приведення до влади власних призначенців.

Під час і після мітингу до лікарів звернулися не менше 30 людей.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

466