Тепличні господарства України гостро потребують зниження цін на енергоносії. Про це президент асоціації «Теплиці України» Євген Чернишенко заявив на ІІІ Голландсько-українському форумі тепличної індустрії, передає кореспондент Forum'у.

За словами експерта, сьогодні до 60% собівартості в секторі - це витрати на природний газ та електроенергію, що гальмує процеси розвитку. «Так, у 2013 році середня прибутковість тепличних господарств склала всього 0,1%. Кінцева ціна імпортного газу для нас торік досягла в середньому $582 за 1000 м3, тобто майже вдвічі вище, ніж для тепличників Європи. Галузь дуже позитивно сприйняла домовленості з Росією про здешевлення газу, сподіваємося, що ці домовленості залишаться в силі», - акцентував він.

Чернишенко додав, що ключовим фактором роботи тепличних господарств є скорочення витрат енергоносіїв на 1 кг продукції. «Це передбачає і будівництво сучасних енергозберігаючих комплексів, яке триває не перший рік і дозволяє оптимізувати щорічну витрату газу з нинішніх 700-800 аж до 250-300 тис. м3/га. Також необхідно далі диверсифікувати секторальне споживання енергоносіїв за рахунок таких альтернатив як сонячна енергія, біогаз, вугілля. Але для всього цього потрібно пільгове кредитування, інвестиції, а також державна компенсація інвесторам витрат на будівництво нових теплиць. Такий досвід є в останні роки, а в країнах Заходу це взагалі традиційна практика. До останнього часу Кабмін вживав заходи щодо подальшого розвитку тепличного господарства країни і щодо створення нових тепличних комплексів з метою розширення вирощування овочів захищеного ґрунту», - констатував фахівець.

Чернишенко уточнив, що сьогодні загальна площа вітчизняних промислових теплиць - близько 300 га. «Ці площі використовуються, насамперед, під овочі, які задовольняють споживчий попит у холодний сезон року. Намагаємося розвивати експорт у Росію, скоро почнемо поставки до Євросоюзу. Проте на внутрішньому ринку українські тепличні овочі поки що не можуть конкурувати з імпортними, оскільки останні дешевші навіть з урахуванням вартості доставки до місць реалізації. Основні наші конкуренти - це постачальники з Туреччини, Іспанії, Тунісу, Марокко та ін. Ми боремося з ними за рахунок якості нашої продукції. А з початком теплого сезону (у травні) починається конкуренція з тепличними господарствами південних областей України, які використовують спрощені і менш затратні сезонні плівкові теплиці. У результаті вже наприкінці травня тепличні овочі в країні дешевшають», - зазначив Чернишенко.

Андрій Боярунець,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

396