Співробітники Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України повернулися на робочі місця після звільнення будівлі активістами, повідомляє прес-служба відомства.

«У результаті домовленостей між головою Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України Володимиром Горжеєвим і громадськими рухами та організаціями підписано меморандум про взаєморозуміння», - наголошується у повідомленні.

З метою забезпечення безперебійного та ефективного функціонування державних органів і установ у галузі ветеринарної медицини, спеціалісти Держветфітослужби України з 25 лютого 2014 року повернулися на свої робочі місця, за адресою м. Київ, вул. Б. Грінченка,1.

Фахівці служби повністю контролюють епізоотичну ситуацію з африканською чумою свиней, здійснюють у повному обсязі державний контроль за станом здоров'я тварин, а також сировини та готових харчових продуктів.

Нагадаємо, центральний апарат Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України з 21 лютого тимчасово працював за іншою адресою через захоплення радикальними протестувальниками адмінбудівлі на вулиці Грінченка, 1.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

338