На мітингу перед Верховною радою АР Крим наразі перебуває кілька тисяч людей, а всередині будівлі велика кількість міліції.

Багато співробітників міліції можна побачити через скло всередині кримського парламенту, під стінами якого тривають два мітинги - прихильників кримськотатарського меджлісу та активістів козацьких організацій партії «Русское единство».

У будівлі ВР Криму через головний вхід пускають тільки депутатів та правоохоронців, бічні двері забарикадовані, повідомляє «УНІАН».

Депутати кримського парламенту - лідер меджлісу Рефат Чубаров і глава «Русского единства» Сергій Аксьонов - вийшли з будівлі до мітингувальників і закликали до спокою.

За їхніми словами, о 14.00 розпочнеться засідання фракції Партії регіонів, яка буде вирішувати: чи переносити позачергову сесію, призначену на 15.00.

Після засідання «регіоналів» Чубаров і Аксьонов пообіцяли знову звернутися до мітингувальників. «Криму - мир!» - почали скандувати вони, це підтримали кримські татари.

Зараз прихильники «РЕ» і козаки кричать «Беркут!», татари відповідають їм гучним «Ганьба!».

Раніше опоненти робили спроби штурму один одного. Журналісти бачили розбите обличчя в одного з активістів з боку козацького мітингу.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

577