Українські бізнесмени проведуть всеукраїнський бізнес-форум, на якому обговорять варіанти припинення корупції та контролю влади в Україні. Про це, як передає кореспондент Forum'у, у ході прес-конференції заявив голова оргкомітету Форуму українського бізнесу, голова Ради підприємців при КМУ Леонід Козаченко.

«Було прийнято рішення провести всеукраїнський бізнес-форум, до якого залучити максимум бізнес еліти в Київ, а також буде дистанційне включення всіх регіонів в онлайн режимі... питання корупції ключове», - сказав він.

Також Козаченко зазначив, що на сьогодні всі пропозиції зводяться до радикальних кроків.

«Це і люстрація або атестація керівників усіх державних органів... також необхідно поки їх відсторонити від роботи», - сказав він і додав, що також повинні бути посилені вимоги до нових людей, які прийшли на посади.

Крім того, оргкомітет форуму запропонує програму «100 днів», у якій по днях буде розписано план дій виконавчої влади. Також оргкомітет працює над документом стратегії розвитку, головною ідеєю якого є євроінтеграція.

Також він зазначив, що на сьогодні оргкомітет не прийшов до висновку про те, «як контролювати нову владу у виконанні їхніх рішень».

«Є багато ідей про те, як контролювати владу і які органи повинні бути створені. Ми хочемо використовувати той потенціал, який створила бізнес-громада на Майдані... де в першу чергу були представники бізнесу», - сказав він.

Крім того, Козаченко повідомив, що проведення форуму попередньо призначено на 12 березня.

Катерина Тюріна,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

240
Классические туфли мужские