Казначейство України та його територіальні органи працюють у штатному режимі , наголошується в повідомленні Державної казначейської служби України.

«У зв'язку з численними зверненнями журналістів, народних депутатів України та громадян прес-служба Державної казначейської служби України повідомляє, що СЕП НБУ (Система електронних платежів Національного банку України), учасником якої є Казначейство України, працює в штатному режимі», - йдеться в повідомленні.

Витрати Пенсійного фонду України з державного бюджету в лютому поточного року (трансферти) складають 6 936, 1 млн грн або 100% обсягу, передбаченого на лютий поточного року. Пенсії виплачені в повному обсязі.

Погашені всі державні боргові зобов'язання України та здійснені видатки щодо обслуговування боргу в лютому 2014 року на загальну суму 9 433 млн гривень.

Виплати допомоги сім'ям із дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасова державна допомога дітям перераховані в лютому поточного року в сумі 3 769,2 млн грн, що становить 100% зобов'язань.

«Спостерігалися короткострокові затримки, але заборгованості зі здійснення захищених видатків бюджету не існує», - підкреслили в казначействі.

Нагадаємо, що у Пенсійному фонді повідомили, що 25 лютого завершено фінансування пенсійних виплат за лютий у всіх регіонах України.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

276