Глава Дніпропетровської обласної ради Євген Удод звернувся до посольства європейських держав і до світової спільноти з проханням надати допомогу в захисті його життя, честі та гідності, «яким сьогодні існує реальна неприхована загроза», повідомляє прес-служба облради.

«Під фізичним і моральним тиском, який тривав більше трьох годин у ході засідання президії Дніпропетровської обласної ради VI скликання, під уникнення ризиків руйнування будівлі, у якій перебував апарат Дніпропетровської обласної ради, побиття людей і за умови, що ніхто не постраждає, мною була написана заява про звільнення з посади глави обласної ради. Я, Удод Євген Григорович, не має наміру складати повноваження глави Дніпропетровської обласної ради, оскільки ніколи не чинив вчинків, за які мені має бути соромно, сумлінно працював усі ці роки заради області та її громадян», - йдеться у зверненні.

Як раніше повідомляв ForUm, глава Дніпропетровської обласної ради Євген Удод відкликав свою заяву про звільнення із займаної посади, написану, за його словами, під тиском протестувальників.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

564