Співробітники Управління Державної служби по боротьбі з економічною злочинністю ГУМВС України в Автономній Республіці Крим спільно з прикордонною службою та інспекторами Кримського територіального відділу Азоврибохорони затримали в Керчі два судна з незаконно виловленою рибою. Загальна сума збитку рибному господарству України склала майже 5 мільйонів гривень, повідомляє прес-служба МВС.

Браконьєри займалися незаконним виловом риби забороненими знаряддями лову - зябровими сітками.

Під час перевірки суден на бортах було виявлено 4582 кг риби, серед якої переважали пеленгас, камбала, а також були судак та осетер. У результаті державі було завдано збитків на загальну суму 4 мільйони 976 тисяч гривень. Виявлено та вилучено 23 заборонених засоби лову.

Відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 249 Кримінального кодексу України (незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом). Санкція статті передбачає штраф до 200 неоподатковуваних податком мінімумів доходів громадян (до 3400 гривень) або обмеження волі на строк до 3 років, з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого. Триває досудове розслідування.

Також у МВС нагадали, що ловля риби в акваторії Азовського моря і вилов риби забороненими засобами лову не допускаються. Проте не всі громадяни дотримуються встановлених норм і, порушуючи законодавство, здійснюють незаконну риболовлю, завдаючи при цьому державі величезних збитків. Співробітники кримської міліції продовжують стояти на сторожі природних багатств півострова.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

188