Міжнародний валютний фонд озвучив умови надання Україні кредиту. Про це йдеться у стенограмі виступу керуючого директора Фонду Крістін Лагард на прес-конференції у Сіднеї.

«Перш за все, Україна є членом МВФ. А МВФ тут, щоб допомагати всім своїм партнерам. Тому якщо українська влада звернеться за допомогою до МВФ, чи то політичні консультації, чи то фінансова підтримка разом з обговореннями економічних реформ, ми готові допомогти. Це, по-перше.

По-друге, важливою є наявність економічної програми у влади і народу, бо це запорука успіху майбутнього української економіки.

По-третє, ми повинні працювати відповідно до правил. Існують економічні реформи, які, як ми всі знаємо, повинні бути запущені, принаймні, для того, щоб міжнародне співтовариство допомогло і підтримало країну у фінансовому відношенні. Це те, що ми будемо робити, якщо нас попросять», - заявила Лагард.

За її словами, МВФ готовий надати допомогу Україні.

Як повідомляв ForUm, виконуючий обов'язки міністра фінансів України Юрій Колобов звернувся за фінансовою допомогою до західних держав-партнерів.

Раніше МВФ висунув Україні умови для надання чергового траншу кредиту. Серед них: встановлення гнучкого валютного курсу (у січні 2014 р. Україна цю умову виконала), підвищення цін на газ для населення.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

2364