На сьогоднішньому засіданні народні депутати планують розглянути шість питань. Про це повідомляє кореспондент Forum'у.

Зокрема, згідно з порядком денним, першим питанням стоїть проект постанови про вшанування учасників збройних конфліктів під час мирних акцій протесту, другим - про ліквідацію спецпідрозділу «Беркут», третім - реагування на факти порушення суддями присяги суддів КСУ.

Також до порядку денного внесено проект закону про внесення змін у додаток №3 до Закону України «Про державний бюджет на 2014 рік» щодо витрат на проведення виборів Президента України, а також про Римський статус міжнародного кримінального суду.

Крім того, ВР планує призначити Віктора Гвоздя уповноваженим з контролю за діяльністю розвідок України.

Нагадаємо, 22 лютого Верховна Рада прийняла постанову «Про самоусунення Президента України від виконання конституційних повноважень». Цією постановою призначаються позачергові вибори президента на 25 травня 2014 року.

Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов заявив, що сьогодні в Україні розпочинається президентська виборча кампанія.

Голова Центральної виборчої комісії Михайло Охендовський заявив, що для проведення дострокових президентських виборів в Україні необхідно близько 2 млрд грн.

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

577