Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов сподівається, що Майдан підтримає новий уряд. Про це, повідомили Forum'у в прес-службі ВР, він заявив у ході зустрічі з Надзвичайним і повноважним послом США в Україні Джеффрі Пайєттом.

У ході зустрічі сторони обговорили питання відновлення легітимної влади в Україні.

«Формально Верховна Рада поклала на мене повноваження глави держави, згідно з Конституцією виконувати деякі його функції», - сказав спікер.

Крім того, Турчинов зазначив, що головне питання сьогодні - сформувати нову парламентську більшість, щоб негайно затвердити уряд народної довіри.

«Сподіваюся, Майдан підтримає цей новий уряд», - сказав він.

У свою чергу, Пайєтт висловив тверду прихильність справі розвитку партнерства США з Україною та її народом.

«Ми співчуваємо народу України й розуміємо, що у революції багато мучеників. Найкращий спосіб вшанувати їхню пам'ять - забезпечити консолідацію демократичних сил для формування нового уряду», - зазначив посол.

«У мене є ще одне послання від Конгресу США - передати підтримку всього українського народу американською нацією. Ми підтримуємо вас», - додав Пайєтт.

Як раніше повідомляв ForUm, голова Верховної Ради України Олександр Турчинов заявив про готовність подати у відставку відразу ж після сформування виконавчої влади.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

502