Уповноважений Верховної Ради з контролю за діяльністю СБУ Валентин Наливайченко і в.о. міністра внутрішніх справ Арсен Аваков прибули до Криму вчора увечері. Їхній літак сів в аеропорту Сімферополя.

«Робоча поїздка, дуже коротка», - сказав Наливайченко журналістам. «Ми обіцяли на довірі спрацювати, по-іншому, без зброї, без охорони», - зазначив він.

«Ми тут проводимо певну роботу. Нічого сенсаційного не відбувається», - додав Аваков.

За словами Наливайченка, в мирний час ніякі спецзаходи не потрібні, «країна повертається в мир. Повертається з війни», повідомляє «УНІАН».

«Важливо нікого не провокувати зайвими емоціями. Ситуація повинна бути такою, щоб не повторювалася картина протистоянь, яка у нас виникла у Києві, коли влада пішла проти народу. Ось цього не можна робити. Шляхом мирного діалогу ми зможемо привести все у стан спокою», - сказав Аваков.

На прохання журналістів прокоментувати ситуацію в Севастополі, де його мешканці на мітингу 23 лютого обрали собі мера, Наливайченко заявив: «Політикою не займаємося».

Як раніше повідомляв ForUm, глава Ради міністрів АР Крим Анатолій Могильов заявив, що виконуватиме рішення Верховної Ради.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

837