Після прийняття Верховною Радою рішення про нове керівництво уряду нині чинний Кабінет Міністрів забезпечить передачу влади у повній відповідності з діючою Конституцією і законодавством. Про це йдеться в заяві Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю, оприлюдненій на урядовому порталі.

«Враховуючи розвиток подій в Україні впродовж останніх днів і годин Кабінет Міністрів України наголошує, що ситуація в Україні залишається керованою і в рамках легітимного законодавчого та нормативного простору», - йдеться в заяві.

У Кабміні зазначили, що Верховна Рада залишається вищим законодавчим органом, який працює в рамках своїх повноважень.

«Кабінет Міністрів і Міністерство фінансів працюють у нормальному режимі й забезпечують виконання своїх функцій та завдань», - наголосили в уряді.

«Після прийняття рішення Верховною Радою про нове керівництво уряду нині чинний Кабмін забезпечить передачу влади у повній відповідності з чинною Конституцією та законодавством», - сказано в заяві.

Як раніше повідомляв ForUm, Верховна Рада схвалила призначення спікера Верховної Ради Олександра Турчинова відповідальним за роботу Кабінету Міністрів.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

792
Классические туфли мужские