Згідно з висновками моніторингового комітету Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ), в сутичках у Києві застосовувалася вогнепальна зброя - про це свідчать висновки фахівців, а також характер поранень постраждалих, які перебувають у лікарні.

Про це повідомила на прес-конференції в п'ятницю співдоповідач комітету Мейліс Репс, пише «Інтерфакс-Україна».

За її словами, наступними кроками місії буде надання наступного тижня моніторинговому комітету Парламентської асамблеї інформації про те, що сталося в Україні, інформації щодо досягнення компромісу і пропозицій на майбутнє.

Після цього відбудеться зустріч з генеральним секретарем і Кабінетом Міністрів Ради Європи, на якій буде обговорюватися ситуація в Україні.

Співдоповідач моніторингового комітету висловила надію, що до цього часу в Україні припиниться насильство і буде досягнутий компроміс, а якщо цього не відбудеться, то буде розглядатися питання, що робити далі.

За її словами, вона вражена роботою громадянського суспільства у такий непростий період. «Ми бачили, як лікарі, медсестри цілодобово працювали в лікарнях і тимчасово обладнаних госпіталях. Також викликає повагу робота журналістів, які з ризиком для життя висвітлювали події», - зазначила Репс.

За даними МОЗ, кількість загиблих під час сутичок у центрі Києва збільшилася до 77 осіб.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

683